Szatan
Dołączył/a: październik 2010
Jędrzejów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a i Forlan też sie nadaje :) gra w gorszym klubie ale wygrał z nim Puchar Europy i nie musze wam chyba tłumaczyć co zrobił dla reprezenatcaji szczególnie że Urugwaj grał w barażach o mundial:)
0
kurde dlaczego messi? bo pokazał coś w lidze ?
trzeba patrzeć też na mundial. W tym wypadku Messi odpada Xavi grał równo ale nie genialnie Inesta bez jaj on tylko strzelił bramke w finale ale to nie może oznaczać że jest najlepszy. Powinien dostać albo Rooben albo Snejder a że Snejder na boisku jest kimś w rodzaju kapitana to on może i powinien dostać ta Złotą piłke.
Jestem fanem barcelony ale to nie znaczy że musze wymieniać w gronie najlepszych tylko tych piłkarzy, a wy to właśnie robicie